33°C
ISTANBUL HAVA DURUMU33°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN +90 530 976 28 36

Basın Açıklamaları

SUSAGAD

SUSAGAD’DAN BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ’YE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYA KINAMA!

- +
SUSAGAD’DAN BAŞKAN ŞEYMA DÖĞÜCÜ’YE YAPILAN ÇİRKİN SALDIRIYA KINAMA!

Sultanbeyli Sancaktepe Gazeteciler Platformu Derneği (SUSAGAD) Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’ye yapılan saldırıyla ilgili olarak;  “Uluslararası Belediyeler Birliği toplantısına katılmak için Londra’ya giden Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’ye bir grup bölücü terör örgütü mensubu tarafından çirkin bir saldırı yapılmıştır.

Ellerinde terör örgütü paçavraları ve posterleri ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ülkemiz aleyhinde yazılar ve pankartlarla gösteri yapan ve çocuklar ile masum insanları katlettiğini ve kimyasal silahlar kullanarak katliam yaptığımız yalanını söyleyerek gösteri yapan bu kendini bilmez insan topluluğu Şeyma Döğücü’nün bu iftiralara sessiz kalmaması ve “yalan söylüyorsunuz” diyerek bağırması üzerine bayrak sopaları ve yumruklarla hadsizce saldırıda bulunmuştur.

Bu duruma emniyet güçlerinin sessiz kalması ve bir Belediye Başkanını koruyamaması ülkemiz üzerine oynanan çirkin oyunların bir parçasıdır.

Cesur ve yürekli istanbul’un ilk  kadın Belediye Başkanı Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü korkmamış, onuruyla ve cesaretiyle ülkemizi ve milletimizi savunmuştur.

SUSAGAD ailesi olarak Belediye Başkanımız Şeyma Döğücü hanımefendiye ama özde ülkemize ve milletimize yapılan bu saldırıyı ve hakareti esefle kınıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.

İLETİŞİM HATTI